Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo czy są to oznaki do niepokoju?

Miałam robione dwa badania USG. Na pierwszym wiek dziecka USG oceniło na 7 tydzień 6 dzień. A na drugim badaniu USG wiek dziecka wyszedł taki jakby dziecko było młodsze o dwa dni. Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo i są to oznaki do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

badanie usg jest badaniem subiektywnym i ocena i pomiary zawsze mają pewien margines błędu, przesunięcie 2 dni nie sądzę aby było znaczące, a jak wyglądały miesiączki? regularne? jaki termin porodu wg miesiączki a jaki wg pierwszego usg?

warto omówić to z lekarzem który wykonywał badania, nie podaje Pani w jakim odstepie czasu badania były zrobione i czy są inne objawy pozdrawiam