Czy moje dziecko zdrowo rośnie?

Mam 23 lata, to moja druga ciąża, pierwsze było poronienie 7 miesięcy temu - przyczyny nie wykryto. Ostatnie badanie USG 8 tydzień+4 dni, CRL-7+5, czy to dobry wynik? FHR+ Czy dziecko nie jest za małe? Kiedy zapytałam lekarza o wielkość powiedział 16 mm. Badanie immunohematologiczne - w surowicy przeciwciał odpornościowych nie stwierdzono. Glukoza 81 mg/dL,  w moczu nic nie wykryto. Hemoglobina 12,6. Cytologia I grupa. Odczyn USR ujemny. Bardzo proszę o odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani!

Rozumiem Pani niepokój o rozwój dziecka w związku z przebytymi doświadczeniami. Proszę pamiętać, że bardzo ważny jest teraz spokój. Jeśli po wykonaniu badania lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku, warto przyjąć tę informację. Wyniki badań dotyczących Pani zdrowia, które zostały zamieszczone w pytaniu, również nie stanowią powodu do niepokoju. Najważniejsze, by pilnowała teraz Pani regularnych wizyt u lekarza, sprawującego opiekę nad ciążą i przestrzegała jego zaleceń.

Pozdrawiam serdecznie