Czy moje hormony są niepokojące?

Witam robiłam ostatnio poziomy hormonów czy jest się do czego przyczepić kobieta lat 28 leczona na Hashimoto letrox 125 i metformax 2×500 ciągle przybieram na wadze jestrm zmeczona senna rozkojarzona i nie mam pamieci Prolaktyna 5.64 ng/ml DHEAS 339.6 Testosteron wolny 1.2 pg/ml Tsh 0.631 uIU/ml Fsh 4.73 mIU/ml LH 4 mlU/ml Estradiol 31.7 pg/ml

Szanowna Pani, nie podała Pani podstawowej informacji, w jakiej fazie cyklu badania zostały wykonane