Czy moje leki na depresję i nerwicę będą skuteczne?

Od 6 dni biore lek trittico xr 150mg w poczatkowej dawce 75mg przez 14 dni potem juz mam brac 150mg. Choruje na nerwice lekowa i depresje. Spowodowane jest to tym ze sie przeprowadzilam i mieszkam tam gdzie nie chce. Moje pytanie brzmi czy te leki mi pomoga skoro problem jest nie rozwiazany? To juz 6 dzien a ja nie czuje poprawy. Czy mam jeszcze czekac na efekty? Chodze tez na psychoterapie juz ponad miesiąc ale na efekty trzeba czekac dlugo. Co mam dalej robic? Na razie musze tam mieszkac ale to powoduje u mnie lęk i smutek.

Konieczny pełny wywiad, konsultacja neurologiczna, pełna ocena stanu zdrowia , wyników badań i leczenia! Pozdrawiam