Czy moje mdłości mogą świadczyć o ciąży?

Witam. Ostatni stosunek z partnerem miałam 15.06 (prezerwatywa). Pięć dni później dostałam normalnej miesiączki. Kolejna miesiączka była 16.07, również normalna. 26.07 miałam zabieg wymrażania nadżerki. Moja ostatnia miesiączka przyszła 15.08 jednak było to jednodniowe krwawienie a potem dwudniowe ciemnobrązowe plamienie. Całość trwała 2-3 dni. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł on negatywny. Odczuwam ciągłe mdłości ale mam ostatnio bardzo stresujący czas. Czy istnieje możliwość ciąży? Od 15.06 nie było stosunku.

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanym przypadku z dużym prawdopodobieństwem nie ma możliwości ciąży.