Czy moje nogi są grube?

Witam! Mam 13 lat, 160 cm i ważę 49,6 kg. Chciałam wiedzieć czy moje nogi są zbyt grube. Podam wymiary moich nóg: - łydki: 36 cm, - udo 53 cm, - długość mojej jednej nogi to ok. 80 cm. I mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie, czy nogi można dużo wyszczuplić czy tylko je ukształtować! Jeśli można to proszę powiedzieć, jakie mam robić ćwiczenia na nogi (takie, które można robić w domu). Dziękuję
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Zarówno Twoja masa ciała jak i nogi są prawidłowej wagi i wielkości. Nie musisz się odchudzać. Jeśli chcesz, aby Twoje nogi były zgrabne i smukłe polecam takie ćwiczenia jak: skakanie na skakance, ćwiczenia na stepperze, przysiady i inne, które znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam