Czy moje objawy mogą być związane z nerwicą?

Dzień dobry , moje pytanie dotyczy podejrzeń nerwicy lub dziwnej nietolerancji leków. Jestem po drugiej ablacji serca i wszystkie badania (holtery , ekg , wysiłkowe , holter RR, usg serca itd itd) wskazują na to że zabieg sie udał (do dziś śladowe arytmie do paru sztuk). Mam stwierdzone nadciśnienie 2 stopnia i hashimoto i mostek mięśniowy w sercu. Od czasu drugiej ablacji nie toleruje żadnego leku na nadciśnienie , począwszy od beta blokerów , po inhibitorach konwertazy do silnie moczopędnych - rano przed wzięciem mam wyższe ciśnienie (ponad 140/90 , puls norma 70-80) po wzięciu czuje sie źle i mam objawy nerwicy (zaburzenia równowagi , ucisk w głowie , duszność , niepokój , momenty dezorientacji , pulsowanie mięsni , kołatanie serca , arytmie serca) byłem na konsultacji psychiatrycznej i lekarz nie postawił diagnozy - mówił że to mocny stres po zabiegu i prywatnych okolicznosci. Prosze o pomoc , jak mam sie dalej diagnozować , wszystkie wyniki w normie oprocz antyTPO. Neurologicznie , laryngologicznie i alergologicznie no i kardiologicznie - wszystko okej. Uprawiam sport , mam diete cateringową , biore dużo witamin mimo to stale źle sie czuje. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a kiedy były ostatnie badania z krwi?Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami i po bezpośrednim badaniu klinicznym będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.