Czy moje objawy mogą potwierdzać ciążę?

Mam 21 lat. W niedziele (19.08) uprawiałam seks z moim partnerem. Skończyły nam się prezerwatywy, doszło do stosunku, jednak finał nie miał miejsca we mnie. Oczywiście jestem świadoma, że stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji, nie pochwalam tego ale niestety tak wyszło. Pożądanie wzięło górę nad zdrowym rozsądkiem. Dodam tylko, że w sobotę miałam owulacje czyli szansa na ciąże nawet dzień po niej jest całkiem wysoka. Zdaje sobie sprawę z preejakulatu dlatego zdecydowałam się wziąć tabletkę „72 po” (Escapelle). Stosunek miał miejsce ok. godziny 15, tabletkę wzięłam już lekko po 22 tego samego dnia. Jedyny efekt uboczny jaki zaobserwowałam to bardzo mocne zmęczenie, następnego dnia czułam lekki ból podbrzusza, we wtorek pojawiły się bardzo obfite upławy, dzisiaj - biegunka. Czy to normalne? Wiem, że ta tabletka to końska dawka hormonów i mój cykl bardzo się rozreguluje. Jaką mam pewność, że tabletka na pewno zadziałała ? Czy te objawy mogę traktować jako potwierdzenie ? Proszę o pilną odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani za jakiś czas wykonać test ciążowy. Zwłaszcza jeśli nie pojawi się okres.