Czy moje objawy mogą wskazywać na chłoniaka lub ziarnicę?

Witam.Morfologia i rozmaz w normie.OB ,crp też .Mam od kilku dni bóle w kościach.Kłucia w miednicy,palcach rąk,podudziu i kości ud.Są to takie lekkie kłucia w kości krzyżowej ,które mijają po kilku minutach by za chwilę poczuć kłucie np w kosci udowej lub w stopie.Większość ukłuć pojawia się w tylnej części * miednicy lub krzyża-lub kości ogonowej.Mam od 3 dni 37,4 stopnie gorączki by po przebudzeniu rano mieć 36,6 .Wieczorem stan podgorączkowy się pojawia.Mam powiększony węzeł chłonny w lewej pachwinie 20mm/7mm oraz węzły szyji 17mm/5mm Boję się chłoniaka ,ziarnicy lub białaczki.Proszę o odpowiedź.

Lek. Michał Lenard

Te choroby są bardzo mało prawdopodobne przy prawidłowych wynikach podstawowych badań. Sugeruję skierować się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, który Pana zbada i w razie potrzeby skieruje do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam!