Czy moje objawy mogą wskazywać na grypę żołądkową?

Mam 21 lat i od kilku dni mam problemy z przewodem pokarmowym. Zaczęło sie od tego ze przez kilka dni byłam wzdeta i mialam problem z wydalaniem. Bardzo bolało mnie podbrzusze i żołądek (mialam takie jakby skurcze uczucie pełności).Wczoraj od godziny 20 do samego rana mialam biegunkę i wymiotowałam. Brałam węgiel, smecte oraz krople żołądkowe. Dzis od rana mam parcie na wypróżnienie sie boli mnie podbrzusze, ale jedyne co wydalam to jakby woda z domieszka krwi. Co to moze byc? Grypa żołądkowa? Raczej nic nie zjadłam wcześniej co mogłoby mi zaszkodzić

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy mogą wynikać z ostrej biegunki infekcyjnej. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania, ew. rozszerzenia diagnostyki i leczenia.