Czy moje objawy mogą wskazywać na tętniaka lub guza mózgu?

Witam.. od około 2 miesięcy mam dziwne objawy które bardzo mnie niepokoją.. zaczęło się od dnia kiedy poczułam się słabo miałam wysokie ciśnienie 190/105 a do tego tetno 131.. zgłosiłam się do lekarza rodzinnego ,dostałam skierowanie do szpitala z podejrzeniem tachykardii.. tam miałam robione echo serce ,EKG 2 razy holter 24h i lekarz stwierdził że wszystko jest w porządku.. a tachykardia w moim wieku jest normalna (mam 22 lata ).. i nie dał mi żadnych leków .. po tym wydarzeniu zaczęły mi dokuczac dziwne bóle głowy.. boli mnie z tyłu za uchem w jednym miejscu taki uciskający ból ..trwa to jakieś 2 3 dni i przechodzi.. a za kilka dni znowu to samo.. żadne tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Ostatnio zaczęła mnie boleć głowa w inny sposób.. to nie jest taki ból tzn czuję takie rozpieranie w głowie które dochodzi aż do szczęki ,jakby mi głową dretwiala.. do tego dochodzą nudności ale nie wymiotuje.. dodatkowo mam mam szumy i piski w uszach.. i duża nadwrażliwość na dźwięki.. każdy najmniejszy dźwięk ciężko znoszę ..byłam z tym u neurologa dostałam skierowanie na rezonans kręgosłupa szyjnego bo takie jest podejrzenie że to od kręgosłupa oraz na tomografię głowy która mam dopiero w styczniu .. bardzo się boje niewiem co robić cały czas myślę że mam jakiegoś guza albo tętniaka.. szukam e internecie różnych objawów i się martwię.. wszędzie pisze o tym tętniaku.. dodam że mam lekkie zawroty głowy i uczucie waty w nogach.. najgorzrj jest w nocy nie mogę spać przez to.. proszę o pomoc..bardzo się boje ze mam tętniaka albo guza w mózgu

Bez szczegółowego badania nie można stwierdzić choroby. Część objawów, w tym problemy ze snem, mogą być spowodowane stresem związanym z podejrzewaną chorobą. Proponuję poczekać na zlecone badania, pomogą one odpowiedzieć na nurtujące Panią pytania. Pozdrawiam.