Czy moje objawy świadczą o padaczce?

Witam! Około roku temu, w wakacje na 30 sekund straciłem wzrok, który po chwili odzyskałem.Od tego czasu, cierpię na bóle głowy,które ostatnio zaczęły się nasilać.Zgłosiłem się z tym do lekarza skierował mnie na egg. Niestety wynik wyszedł źle, pisze że zlokalizowano drobne zmiany w płatach skroniowych z przewagą prawego. Występują fale Theta 4–7 Hz. Lekarz stwierdził, że prawdopodobnie jest to padaczka.Czy moje objawy, świadczą o padaczce? Chciał bym wiedzieć, czy nie są to objawy guza mózgu?

Witam!
Jednorazowe badanie EEG, bez klinicznych napadów epi. niczego nie przesądza. Sekundowa, opisywana przez Pana, utrata wzroku, może sygnalizować różne przyczyny, które należy wyjaśnić! Konieczny RM głowy, EEG z prowokacją, porządne badanie neurologiczne i w miarę potrzeby potencjały wywołane i inne.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.