Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 0 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy moje objawy świadczą o zespole presuicydalnym?

Odkryłem, że mam wszystkie objawy zespołu presuicydalnego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_presuicydalny oprób kierowania agresji na siebie. Boję się ,że po jakimś problemie który się pojawi popełnię samobójstwo. Mam mnóstwo problemów fizycznych, psychicznych i społecznych. Czy lepiej zgłosić się do szpitala? Na psychoterapię nie pójdę, myślę, że niebyłbym zadowolony z efektów w stosunku do poniesionych wydatków.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam,

wskazana jest konsultacja psychiatryczna i leczenie, w Poradni Zdrowia Psychicznego lub w innej placówce z NFZ, tam leczenie jest refundowane, kompleksowe leczenie wpłynie na jakość Pana życia.

Pozdrawiam serdecznie

0
Mgr Anna Demarczyk
Mgr Anna Demarczyk Psycholog

Dzień dobry. Jeżeli ma Pan podobne objawy i obawy z tym związane wskazana byłaby diagnostyka, najlepiej lekarza-psychiatry. Jeżeli chodzi o interwencję psychoterapeutyczną, to zapewniam Pana, że Klienci po uzyskaniu skutecznej pomocy, uważają ją za bezcenną. Proszę dać szansę psychologii. Zakładam że się wybroni. Pozdrawiam serdecznie.

Mgr Dorota Nowacka
Mgr Dorota Nowacka Psycholog

Witam, proszę się skonsultować z lekarzem psychiatrą. Jeżeli czuje Pan że sytuacja wpływa niekorzystnie na sposób Pana funkcjonowania, ma wątpliwości co do swoich możliwości poradzenia sobie w tej sytuacji może Pan skorzystać z pomocy psychiatrycznej w szpitalu. Najlepsze efekty przynosi wspólne oddziaływanie leczenia farmakologicznego i psychoterapii. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ Pozdrawiam serdecznie Dorota Nowacka psycholog rejestracja@psycholognowacka.pl www.psycholognowacka.pl

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy