Czy moje objawy to wynik przyjmowania leków psychotropowych?

Witam mam 19 lat jestem kobietą i zgłaszam się z bardzo martwiąca mnie sprawą. Otóż parę tygodni temu zemdlałam i trafiłam do szpitala, miałam wstrząs mózgu. Rezonans i tomografia nic nie wykryło wszystko ok, jedynie badanie pola widzenia wykryło ubytki w polu widzenia oka prawego prawego kwadratu. Od dnia omdlenia ( uderzyłam głową o twardy beton) mam nieostre widzenie w prwym oku ( pogarsza się), od dłuższego czasu mam drżenia mięśni, jak leżę lub siedzę nogi same mi się rzucają lub po prostu czuje ich skurcz bez wyraźniejszego ruchu, to zależy czasem jest widoczny bardzo a czasem tylko czuje te mimowolne zgięcie mięsni, przed wypadkiem okresowo miałam skurcze w stopie ( uczucie kłucia igłą, palce stóp samoistnie mi się wyginały) ale po paru sekundach20/30 ustępował, kiedy siedząc podepre się palcami stóp te automatycznie mi drżą jak młot pneumatyczny, zauważyłam ze wypadają mi przedmioty z rąk, mam znacznie powiększone źrenice a okresowo pojawia się anizokoria, dodam,ze biorę leki od depresji, okresowo mam też szumy uszne, zawroty głowy i bóle potylicy i karku. Co może być przycyzną tych wsztstkich objawów? czy to po prostu skutki uboczne leków psychotropowych? rezonans głowy jest w porządku, bardzo się martwie.

Szanowna Pani, ciężko stwierdzić bez dodatkowych badań. Radzę udać się do neurologa. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski