Czy moje objawy wskazują na jakąś poważną chorobę?

Od jakiegoś czasu męczą mnie szumy/piski w uszach. Ostatnio do tych szumów doszlo takie buczenie/drżenie w uszach. Mam zawroty głowy, ogólnie czuje się cały czas mocno zmęczona. Dodatkowo doszły problemy ze wzrokiem (tak jakby mi się nagle osłabił wzrok, po zamknięciu oczu 'śnieży'), czuje ucisk tak jakby w szczęce od ucha przez dół żuchwy do tego dochodzi takie pulsowanie w dziąsłach/zębach. Zauważyłam także że pojawiły mi się żyłki na łukach podniebiennych, wnetrze mojej jamy ustnej jest bardzo wrażliwe, co jakiś czas pojawiają mi się jakieś małe ranki, a do tego czuje wysuszenie w ustach, nosie i oczach. Wyniki badań krwi w normie,, crp nie podwyższone, laryngolog nie widzi nic w uszach. Proszę o pomoc, mecze się z tym już około roku, odsyłana jestem do lekarzy którzy niczego nie widzą a ja cały czas czuje się coraz gorzej.

Istotne jest czy była wykonana morfologia krwi , oznaczenie żelaza i witaminy B12 żeby wykluczyć niedokrwistość i powyższe niedobory. Być może należało by rozważyć wykonanie RTG twarzoczaszki i być może CT /MR głowy . Może też być konieczna konsultacja neurologa i okulisty.