Czy moje objawy wskazują na raka czy na przeciążenie kręgosłupa?

Mam 28 lat. Mam 3 dzieci najmłodsze 4 miesiące karmie piersią od 2 miesiąc boli mnie łopatka prawa prawe podrzebrze z przodu i z tyłu. Teraz od w dni mam wydzieliny w gardle ale nie kaszle jakoś dużo. W domu każdy chory ale nie wiem czy u mnie można nazwać to choroba. Dodatkowo mam cały czas strach przed rakiem. Miałam usg brzucha wszystko ok miałam rezonans głowy wszystko ok rtg płuc miałam robione nie całe 2 lata temu w badaniach do pracy paliła przed ciąża 6 miesięcy. Morfologia mam ok. Czy to rak czy porostu przeciążenie kręgosłupa. Dodam że się garnie

Szanowna Pani, są to najprawdopodobniej objawy infekcji, proszę nie szukać chorób na siłę