Czy moje objawy wskazują na zapalenie przydatków?

Witam, mam 27 lat i w 15 dc dostałam silny okres, dodatkowo boli mnie podbrzusze i mam temp. ok 37,5. Tydzień wcześniej chorowałam na zapalenie pęcherza, lekarz sugerował że to może być również zapalenie przydatków. Czy moje objawy wskazują jednak na zapalenie przydatków czy może są objawem posiadanego przeze mnie mięśniaka macicy. Dodam że zawsze miałam regularne okresy. Powinnam biec do lekarza jak najszybciej czy mogę poczekać do ustania krwawienia żeby dało się mnie zbadać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa,może to być zapalenie przydatków.
Pozdrawiam