Czy moje problemy spowodowane są migdałami?

Witam . Rok temu miałem przebytą , angine . Przez trzy tygodnie bardzo bolało gardło , stawy ,mięśnie i ogólne źle samopoczucie . Lekarz stwierdził że migdałki do usunięcia. Ale objawy ustały więc to zbagatelizowalem . Teraz to wszystko wróciło A może i jest jeszcze gorzej. Złe się czuje , boli mnie kark , ramiona . Przy przełykaniu prześladuje mi coś w gardle . Czuje lekki bol ucha i od czasu do czasu pisk . Delikatny bol gardła i ogólne źle samopoczucie , osłabienie . Czy to wszystko się dzieje przez te migdały ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jak najbardziej mogą te dolegliwości być spowodowane migdałami. Radziłbym udac sie na konsultację do laryngologa. Pozdrawiam.