Czy moje problemy z oddechem to zwiastun jakiejś choroby?

Witam od dobrego roku mam problemy z oddechem tzn biorę głęboki oddech i czuję jakąś przeszkodę w klatce piersiowej muszę prubowac parę razy aż się uda. Czy to jest zwiastun jakiejś choroby. Ekg miałam robione parę razy i było ok morfologia ok co jest przyczyną boję że się udusze że zabraknie mi powietrza

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultację pulmonologa który Panią odpowiednio zbada oraz zleci badania i postawi diagnozę. Pozdrawiam.