Czy moje reakcje seksualne są naturalne?

Mam 24 lata i chciałbym zapytać o moje napięcie seksualne. Jestem niebywale podatny na dotyk. Gdy moja partnerka czule mnie dotyka (np. klatkę piersiową) i całuje np. przed snem, często od razu mam ochotę na seks, nawet jeśli jestem zmęczony. Nie tylko w umyśle - szybko następuje silna erekcja. Jeżeli tylko na tej czułości się kończy, odczuwam niedosyt. Tymczasem moja partnerka często nie kojarzy takich zachowań z seksem. Czy moje reakcje są naturalne i czy takie tłumienie pożądania jest zdrowe?

Witam Pana Serdecznie,

Według mojej opinii jest u Pana tak, jak ma być.

Zachęcałabym Pana bardziej na skupianiu się przede wszystkim na dotyku przez Pana dziewczynę i na sygnałach zmysłowych, płynących z ciała.

Proszę pozwalać sobie na takie doświadczanie, czerpiąc z tego radość, spontaniczność i zabawę we dwoje (a nie koncentrować się aż tak na Pana gotowości seksualnej).

Życzę radości i spontaniczności,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com