Czy moje serce będzie obciążone w ciąży?

Witam, jestem Ola mam 22 lata. Cierpię na nerwice lękowa, lecze się od kilku lat..raz jest lepiej raz gorzej. Bardzo chciałabym zajść w ciążę i urodzić zdrowe dzieci. Problem w tym że strasznie się boję. Gdy będę w ciąży i będę miała ataki paniki czy coś groźnego może mi się stać a tym bardziej dziecku? Czy moje serce będzie bardziej obciążone w ciąży ? I cos mi się może stać ? Bardzo a to bardzo się boję..proszę o pomoc. Podkreślam że fizycznie jestem zdrowa.

Witam. Proponuję zgłosić sie do doświadczonego terapeuty i wspólnie przepracować lęki i ataki paniki.Odpowiedź na portalu niewiele pomoże,bo temat jest wielowątkowy i wymaga procesu terapeutycznego. Pozdrawiam Anna Szyda