Czy moje stany zawieszenia mogą mieć związek z przebytą w dzieciństwie padaczką?

Kiedyś jak byłem młodym dzieckiem miałem padaczkę z drgawkami, kiedyś brałem leki a gdy napady ustały to przestałem. Teraz mam 21 lat i od czasu do czasu miewam paru sekundowy stan zawieszenia w którym jakby wiem co się dzieje ale nie reaguje na bodźce z zewnątrz. Ale ostanio przed stresującymi wydarzeniami i w ich trakcie tracę jakby możliwość logicznego myślenia i przypominania sobie jakichś informacji np w trakcie kolokwium. I mam takie pytanie czy to może być związane z padaczką z dzieciństwa.

Możliwe, ze to forma napadów padaczkowych: absence , wyłączenia . Do dalszej diagnostyki, badania EEG, do pełnej konsultacji neurologicznej. Konieczna pełna ocena stanu zdrowia, nastroju, diety. Pozdrawiam i zapraszam.Pozdrawiam i zapraszam.