Czy moje wyniki badań hormonalnych są w normie?

Ponad dwa miesiące temu po czterech latach stosowania odstawiłam tabletki antykoncepcyjne Daylette. Dwa dni po odstawieniu pojawiło się krwawienie z odstawienia. Od tamtego czasu nie pojawiła się u mnie miesiączka. Byłam u ginekologa, który zlecił mi badania THS, progesteron i prolaktyna. TSH(2,05 uIU/ml), prolaktyna(15,10ng/ml), progesteron (28,96 ng/ml). Czy moje wyniki są w normie? Niepokoi mnie poziom progesteronu. Dodam, że ginelokog podczas USG zauważył powiększenie prawo jajnika.

Miesiączka i cały cykl hormonalny fizjologiczny może wracać do 6 miesięcy po odstawieniu tabletek. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.