Czy moje wyniki badania GDX są właściwe?

Witam serdecznie. Biorę leki na obniżenie ciśnienia w oczach. Miałam niedawno wykonywane badanie GDX, jednak czy mogłabym prosić o pomoc o to czy wyniki są dobre? Nie mam ubytków w polu widzenia, ostrość idealna po korekcji (krotkowzroczność -4,5), wada stabilna, tylko czasami bóle głowy: TSNIT AVARAGE 44.6 46.9, superior Average: 54,6 63,6, Inferior Average 56,3 49,7, TSNIT STD DEV 20,5,, 22,8, Inter-Eye Symmetry 0,61, NFI 47, 77. Dziękuję za odpowiedź!

Nie interpretujemy wyników badań pacjentów z poziomu portalu. proszę w tym celu iść do lekarza, który zlecił wykonanie badania. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.