Czy moje wyniki badania morfologii z rozmazem są dobre?

Mam 16 lat, moje wyniki to WBC 7,70 tys/ul RBC 4,65mln/ul Hb 14 g/dl Ht 38,40% MCV83fL MCH 30,2pg MCHC36,50 g/dl PLT 156 tys/ul pałeczkowate 1% podzielone 40% kwasochłonne (eozynofile) 3% limfocyty 50% monocyty 6%
16 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem rodzinnym, który znając Cię będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Życzymy dużo zdrowia.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl