Czy moje wyniki badania serca są prawidłowe?

podczas wykonywanego badania zarejestrowano 99205 Qrs'ów średni rytm HR wyniósł 85 max rytm HR 158 min rytm HR 50 . Ponadto wykryto 1 pojedynczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych i 8 tachykardii czy to są dobre wyniki? I co oznacza to 8 tachykardi i proszę o szybką odpowiedź.

8 tachykardii oznacza, że wystąpiło 8 epizodów szybkiego bicia serca. Taki rytm może występować w sytuacjach stresowych lub świadczyć o zaburzeniach. Dla pełnej oceny proponuję udać się z wynikiem badania do lekarza, który je zlecił. Pozdrawiam.