Czy moje wyniki dają mi szansę na stymulację do in-vitro?

Mam 46 lat moje miesiączki są co 26-30 dni,bardzo proszę o pomoc w interpretacji wynikow,wszystkie oprócz AMH wykonywałam w 3dniu cyklu,czy w moje wyniki dają mi szansę na stymulację do invitro ,do uzyskania własnych komorek,czy jest już na to zupełnie za późno.AMH 0,23ng/ml.INHIBINA 7,2pg/ml.LH 9,7mlu/ml.FSH 21,13mlu/ml.ESTRADIOL 12,9pg/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez ginekologa zajmującego się tego typu zabiegami