Czy moje wyniki Holtera są prawidłowe?

Witam. Proszę o odpowiedź, czy moje wyniki Holtera EKG są prawidłowe.Dodam,ze jestem zdrowa kobieta, 28 lat. Suma pobudzen- 114238 Hr Max 127 Hr min 55 Hr śr. 80 Tachy/brady 4%/0% Suma V komorowe 197 (<1%) Trójki 0 Pary 0 Bigemie 1 2 pobudzenia Trigemie 14 36pobudzen Pauza Max 1428 ms Pauza powyżej 2000ms-0 Migotanie/trzepotanie przedsionkow-brak Pobudzenia nadkomorowe-6 Najdłuższa sekwencja nadkomorowa zawierała 5 pobudzen. Max uniesienie ST 0,12 mV Max obniżenie ST -0,13 mV

Lek. Michał Lenard

Wynik badania musi być oceniony przez kardiologa z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i objawów. Pozdrawiam!