Czy moje wyniki krwi są prawidłowe?

Mam 32 lata, kobieta. WBC 9.9, RBC 4.94, HGB 10.9, HCT 35.7, MCH 22.1, MCHC 30.6, MCV 72, RDW 17.4, PLT 336, PDW 11.5, MPV 7.4, PCT 0.2, poziom żelaza 14 ug/dl. Czy te wyniki są w normie, czy też nie? Proszę o odpowiedź.
32 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Niestety, Pani wyniki nie są dobre. Ma Pani cechy niedoboru żelaza, pojawiła się niedokrwistość. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który zbierze wywiad i zaproponuje leczenie.

Pozdrawiam.