Czy moje wyniki nie są czasem dość podwyższone?

Witam robiłem ostatnio pare badań z krwi ponieważ mam dziwne dolegliwosci skorne,poty,uderzenia gorąca,przeczulice skory,pieczenie śluzowek,swedzenie uszu,czerwone wysypki ktore trwają z 5 lat wykonałem badanie OB ktory wyszedł 13 i CRP 4,72 na wynikach są podane gorne granice np w OB to 15 a w CRP to 5 ,czy moje wyniki nie sa czasem dość podwyższone ? bo są w gornej granicy,w morfologi mam również Eozynofile 0,36 tys/ul min 0 max 0,8: Eozynofile % 6,6 H kiedy max to 5 i LUC% 6,2 H a max to 4..

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć Konievzne jest zapoznanie się Że wszytskimi wynikami proponuje udac. Się do lekarza rodzinnego