Czy moje wyniki są prawidłowe?

Witam czy te wyniki są prawidłowe? Leukocyty 5.50 Erytrocyty 5.07 Hemoglobina 12.4 Hematokryt 39.9 MCV 78.5⬇️ MCH 25⬇️ MCHC 32⬇️ Plytki krwi 418⬆️ P-LCR 19.1 RDW CV 15 MPV 9⬇️ FERRYTYNA 5 ng/ml ⬇️ Crp 1 mg/l Witamina b12 421 Tarczyca atpo 9.2 PRL 376. 6 Cholesterol 141 HDL 47 LDL 84 TROJGLICERYDY 51.6 NIE HDL 94 D dimery 0. 37 ug/ml Czas protrombinowy 11. 3 s Wskaźnik protrombinowy 98% Inr 0.99 Czas kationowo kefalinowy APTT 30.6 s APTT ratio 1. 05 Keratynina 0.69 Glukoza 98 Sód 138.5 Potas 4.22 Do tego złe samopoczucie szczególnie bóle głowy, drętwienie czoła i głowy, pieczenie i mrowienie na czubku glowy, wypadanie włosów, zimne stopy i kolatania serca, częste nerwobole. Proszę o interpretację.

Do pełnej konsultacji. Najważniejszy wywiad, objawy, stan Pacjenta; Wyniki laboratoryjne w granicach normy; tylko niska ferrytyna i mała krwinka , niskie MCV, MCH i MCHC i MPV. Może anemia z niedoboru żelaza? Czy ma Pani obfite krwawienia miesiączkowe? Czy dobra dieta?? Wyniki do omówienia z Lekarzem leczącym, zlecającym badanie . Pozdrawiam