Czy moje wyniki to coś groźnego ?

PROSZĘ O SZYBKĄ DIAGNOZĘ. Moje wyniki z dzisiaj. Jestem ponad 1,5 miesiąca chory. Zaczęło sie od stanów grypowych. Potem zapalenie krtani i...brak leczenia. Dziś po dwóch tygodniach leczenia (1 tydzień na augmentin 850) sterydy wziewne. Schodzi ropa z flegmą i zaczą się PISK w uszach na który dostałem...Enkorton 10 mg tygodniową dawkę schodzącą od 3 do 1 tabletki. Proszę o szybką "spekulację" bo interniste mam za 4 dni. Nerwowo się wykończę przez ten czas. Czy moje wyniki to coś groźnego ?

Szanowny Panie, ten portal nie służy do stawiania diagnoz. Niestety bez dodatkowych badań nie jestem w stanie Panu pomóc. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski