Czy moje wyniki wskazują na boreliozę?

Mam następujące wyniki Borelia IgG 2,20, Borelia IgM 11,90. Mam bóle mięśni, ścięgien, trochę stawów. Czy przy takich wynikach oznacza, że mam boreliozę i trzeba ją leczyć, czy też wskaźniki nie są duże i nie trzeba leczyć?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Brym

Witam.

Proszę o podanie wartości referencyjnych (normy różnią się w zależności od laboratorium). Bez tej informacji nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie.