Czy moje wyniki z krzywej cukrowej są prawidłowe?

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy moje wyniki z krzywej cukrowej są prawidłowe. Test wykonany był z obciążeniem glukozą 75g na czczo pierwszy wynik to 104mg/dl, po godzinie 95 mg/dl i po drugiej godzinie 93mg/dl. zaniepokoił mnie pierwszy wynik ponieważ jest oznaczony jako za wysoki, a muszę dodać że jestem osobą która bardzo ograniczyła cukier, jem owoce w ogóle nie jadam słodyczy. Zastanawiam się czy powinnam się udać z tymi wynikami do lekarza. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana dieta , wynik wskazuje na nieprawidłowa glikemię na czczo. Owoce to tez cukier . Wskazana wizyta u diabetologa