Czy moje zachwiania równowagi to coś poważnego?

Witam, jestem ofiarą napadu rabunkowego i mam zachwiania chodu i równowagi, przewracam się do tyłu, czy to coś groźnego.?

Witam! Jeżeli doznała Pani przy tym zajściu urazu fizycznego to wskazana konsultacja neurologiczna. Jeżeli natomiast uraz jest natury emocjonalnej, to wskazana konsultacja psychiatryczna - zespoły lękowe mogą się manifestować pod postacią zaburzeń równowagi. Powodzenia. W. Łuczkowski.