Czy moje zęby się wyprostują?

Witam. 5 lat temu sciagnelam aparat staly. Mialam prosciutkie zeby. Aparat retencyjny mialam nosic 3 lata i tak tez bylo. Od 2 lat nie nosze i widze ze moje zeby sie wykrzywily. Zastanawiam sie czy moge wrocic do reteinera. Jak probowalam to wchodzi ale nie moge go wvisnac do konca, bo zeby sie pokrzywily. Czy jeski bede go nosic codziennie jest szansa ze sie wyprostuja?

Jest taka szansa. Poza tym warto sprawdzić przyczynę nawrotu wady - ewentualną wadę postawy, asymetrię czaszkowo-zgryzową, zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego itd. Pozdrawiam