Czy mojemu partnerowi zależy tylko na seksie?

dwa lata spotykam sie z vchlopakiem ,mamy syna .mój chlopak mieszka 120 km ode mnie.mysle ze mnie olewa ale on mówi ze mnie kocha.jak prosze zeby dla mnie cos przeczytal,jakis artykól albo cos w tym rodzaju,on to robi po kilku dniach mojego upominania,mowi ze zpomina o tym ale mam nie watpic ze mnie kocha.a mnie wydaje sie ze zalerzy mu tylko na sexie skoro nie moze przeczytac tego co dla mnie jest wazne.rozmawialam z nim o tym 100 razy.co dalej ,zerwac z nim?

Jeżeli pani kocha swojego partnera to uważam, że warto jeszcze powalczyć o wasz związek. Macie z tego związku dziecko. Pytanie dlaczego tak daleko mieszkacie od siebie? Czy wynika to z wyboru czy sytuacji związanej z pracą? Jak często się spotykacie w związku z tym, że mieszkacie na odległość. Czasami brak stałego kontaktu z partnerem utrudnia komunikację i powoduje narastanie frustracji. Dochodzi do piętrzenia się oczekiwań względem siebie, które nie są na bieżąco realizowane. Proszę spróbować porozmawiać z partnerem o swoich oczekiwaniach i niepokojach, wysłuchać tego co on myśli i czuje. W ten sposób jest szansa, że znajdziecie wspólne porozumienie.

Warto spróbować terapii par i małżeństw. Wspólna praca nad poprawą komunikacji w relacji i lepszym rozumienie siebie, zaangażowaniem i bliskością w związku powinna przynieść znacząca poprawę.