Czy morfologia mojego 7 miesięcznego synka jest prawidłowa?

Witam! Proszę o interpretacje wyników badań morfologii i moczu mojego 7 miesięcznego synka: morfologia- RBC 4.40 ml/ul, HGB 11.1 g/dl, HCT 34.4%, PLT 311K/uL, WBC 17.2 K/uL, MCV 78.2 um3, MCH 25.2pg, MCHC 32.3 g/dl. mocz- CW 1025, Odczyn 6, L 3-6 w polu widzenia, E wyług- 1-2 w polu widzenia, Nabłonki wielokątne kilka. Dziękuje i pozdrawiam!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wynik badania ogólnego moczu Pani synka jest prawidłowy. W morfologii natomiast jedyną nieprawidłowością jest podwyższone stężenie krwinek białych. Przyczyn takiego stanu może być wiele - najczęstszą z nich jest infekcja. Powinna Pani pokazać wynik pediatrze, który zbada synka i ustali przyczynę nieprawidłowości.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.