Czym może być spowodowane nadmierne pocenie się?

Dzień dobry od jakiś 4 miesięcy zauważyłem u siebie problem związany z nadmiernym poceniem się gdy leżę a nawet gdy spożywać ciepły posiłek po chwili wyglądam jak by ktoś wylał na mnie wiadro wody choruje na nie wysokość serca lecz nie miałem słuch problemów podkreśla że u mnie w rodzinie występują choroby tarczycy mam 30 lat

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zaprezentowane przez Pana symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, zadecyduje o pełnej/optymalnej diagnostyce, dla Pana.

Serdeczności i powodzenia w codzienności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605