Czy może być to stopa cukrzycowa?

Ostatnimi czasy zauważyłem że często mam zimne stopy Mam cukrzycę od 8 lat a od jakichś 3 ciężko mi idzie prawidłowe dbanie o chorobę Wracając do tematu lewa stopa czasem mnie pobolewa niezależnie od pory dnia Lecz nie jest to duży ból a wszystkie bodźce czuciowe typu temperatura odczuwam poprawnie Również na obu stopach udało mi się wyczuć puls I teraz moje pytanie Czy może być to stopa cukrzycowa i powinienem czym szybciej iść na wizytę ?

Wskazana konsultacja neurologiczna i pełne badanie w kierunku polineuropatii cukrzycowej - czyli uszkodzenia nerwów kończyn w przebiegu cukrzycy. Jeśli neurolog potwierdzi rozpoznanie wskazane włączenie leczenia.
Pozdrawiam