Czy może dojść do ciąży?

Witam, mam 22 lata. Wczoraj rano się masturbowałem 2 razy, a następnie pojechałem do dziewczyny. Po 9 godzinach podczas pieszczot wszedłem w nią do połowy bez zabezpieczenia, było to tylko jedno takie wejście. Natychmiast skończyliśmy i dziewczyna poszła się dokładnie umyć. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Na swoim penisie nie zobaczyłem śladów nasienia. Proszę o pomoc, pozdrawiam.
22 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

każdy stosunek płciowy, w którym dochodzi do penetracji, niesie ze sobą ryzyko zapłodnienia. Choć w opisanej przez Pana sytuacji ryzyko ciąży wydaje się bardzo niewielkie, na przyszłość, aby uniknąć stresu po stosunku i delektować się chwilami spędzonymi z partnerką - proszę się skutecznie zabezpieczać. Na naszym portalu o antykoncepcji znajdzie Pan więcej informacji na ten temat.