Czy może kontaktować się z osobą chorą na raka płuc?

Bardzo proszę o informację czy osoba( chodzi mi o syna 23l.) która nie ma IgA i niedobór IgG4 oraz IgM może kontaktować się z osobą chorą na raka płuc? Chodzi mi o odwiedziny w szpitalu i w domu. Z reguły musi unikać szpitali i skupisk ludzkich . syn w okresie jesienno-zimowo-wiosennym jest na antybiotyku.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy u osoby chorej ma raka jest obecnie jakaś infekcja? Jeżeli wizyta to na pewno z zachowaniem uwagi higienicznej