Czy może nawraca mi się epilepsja?

Witam mam 20 lat i od pewnego czasu mam problem.Gdy wstaje rano dostaje nagłego uderzenia bólu głowy i zawroty, tracę świadomość sa to krótko trwałe utraty, wszystko trzyma mnie zazwyczaj do 20 minut.Choryje na niedoczynność tarczycy. gdy byłam mała chorowałam na epilepsje w chwili obecnej już niej nie mam i nie przyjmuje już leków. Jak myślicie czy może nawraca mi się epilepsja? Czy to może całkiem coś innego. Pomocy! Ps.oczekuje na wizytę u neurologa. Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

Witam!
Badanie neurologiczne i badanie pracowniane. W zależności od wyników dalsze postępowanie. Nie można też wykluczyć problemów nerwicowych. Ma Pani wizytę u neurologa - proszę czekać.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.