Czy może nie będę mogła zajść w ciążę?

Witam, Mam 24 lata. Od kilku lat mam nieregularne miesiączki. Ginekolog przepisywał mi tabletki antykoncepcyjne na wywołaniem okresu, ale to pomagało na kilka miesięcy. Dostawałam także Luteinę i też na parę miesięcy a później nic... BMI mam 18, ale od zawsze jestem szczupła i mam to genetycznie i jem ,,normalnie'' - zawsze jestem głodna więc mało na pewno nie jem. Stężenia hormonów, USG dopochwowe, wszystko w porządku. Co może być przyczyną?Czy może nie będę mogła zajść w ciążę?

Witam,
przyczyna zapewne jest natury hormonalnej.
Przy odpowiedniej stymulacji owulacji powinno się udać zajść w ciążę.
Proszę rozmiawiać ze swoim ginekologiem

Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska