Czy może się odcementować?

Witam.od 2 tyg mam na wszystkich górnych zębach porcelanowe koronki/mosty na metalu. Przyzwyczajam sie ,ale czuje ze jest problem ze zgryzem. Jakie mogą być tego konsekwecje? Ta konstrukcja jest połączona ze sobą . Czy moze sie odcementowac?

Witam,

Ryzyko odcementowania pracy jest małe. Zależy od sposobu oszlifowania zębów własnych, rodzaju użytego cementu i sposobu cementowania. Jeżeli czuje Pan problem ze zgryzem koniecznie proszę udać się do stomatologa wykonującego leczenie aby skorygować pracę protetyczną. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski