Czy może tak być, że moja pochwa była niedostatecznie nawilżona?

Krwawienie podczas stosunku Witam, mam problem: otóż podczas dwóch ostatnich stosunków z partnerem krwawiłam. Nigdy wcześniej nie miałam tego problemu. Udałam się do ginekologa; zarówno wynik USG, jak i cytologii okazał się w porządku. Co więc może być tego przyczyną? Czy może tak być, że moja pochwa była niedostatecznie nawilżona? Zarówno mnie, jak i partnera martwi cała ta sytuacja (mimo dobrych wyników u ginekologa) i odbiera całą radość ze współżycia.

W Warszawie jest to Dr Krzysztof Bojar, Prosen, ul.Płocka.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań. 5?17.