Czy może to być ciąża bezzarodkowa?

Witam, po 2 latach starań udało mi się zajść w ciążę. Poszłam do Pani ginekolog w 6.1 tydzień ciąży. Pęcherzyk ciążowy prawidłowy 18mm lecz brak ciałka żółtego i zarodka . Mam mdłości, pobolewanie mnie brzuch jak przy okresie i bolą mnie piersi. Bardzo się martwię . Na wizytę jestem umówiona za tydzień. Pani Dr powiedziała że to bardzo wczesna ciąża i żeby się nie jeszcze nie chwalić. Czy może to być ciąża bezarodkowa ?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety może być, proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa