Czy może to być grzybica lub inna bakteria?

Witam. Od paru dni występuje u mnie pieczenie i szczypanie sromu suchosc, małe lekko krwawiące pęknięcia skóry. Ponadto swędzenie w środku, bialo-rozowe serowate grudki. Skóra w środku i na zewnątrz bardzo wrażliwa na uszkodzenia. 2 miesiące temu byłam u ginekologa. Cytologia 2grupa, Kolposkopia nie wykazuje zmian. Usg dopochwowe wszystko prawidłowe. Czy może to być grzybica lub inną bakteria? Kobieta 37lat

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na infekcje grzybicza . Proszę koniecznie udac się do lekarza gin