Czy może to być grzybica lub inna bakteria?
Witam. Od paru dni występuje u mnie pieczenie i szczypanie sromu suchosc, małe lekko krwawiące pęknięcia skóry. Ponadto swędzenie w środku, bialo-rozowe serowate grudki. Skóra w środku i na zewnątrz bardzo wrażliwa na uszkodzenia. 2 miesiące temu byłam u ginekologa. Cytologia 2grupa, Kolposkopia nie wykazuje zmian. Usg dopochwowe wszystko prawidłowe. Czy może to być grzybica lub inną bakteria? Kobieta 37lat

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Opis może wskazywać na infekcje grzybicza . Proszę koniecznie udac się do lekarza gin