Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 1 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy może to być jakieś zwłóknianie się ciał jamistych?

Witam. Mam 23 lata i już od prawie 2 problemy z erekcją. Zauważyłem, że mam też problemy z podnieceniem się, patrzę na zdjęcie erotyczne i muszę się naprawdę skupić, aby mieć erekcję (która i tak trwa krótko). Zauważyłem, że mam okresy w których wszystko jest ok, trwają one jakiś 1tyg., a potem czuję takie dziwne jakby prucie,pulsowanie,wyplywanie krwi (w spoczynku), trwa to kilka dni i potem jeszcze ciężej mi się podniecić niż poprzednio. Czy może to być jakieś zwłóknianie się ciał jamistych?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Zaburzenia erekcji wymagają konsultacji lekarza seksuologa. Mało prawdopodobne jest zwłóknienie, tym niemniej potrzebna jest diagnostyka i usunięcie przykrego objawu. Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Co więcej, diagnostyka zaburzeń erekcji wymaga zawsze podejścia wielodyscyplinarnego. Rutynowa diagnostyka to oprócz badania oraz konsultacji urologicznej, konsultacji seksuologicznej, diagnostki obrazowej (USG VEDI), ale także i badania laboratoryjne.

Urolog, absolwent McGill w Montrealu oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jedyny urolog w naszym kraju, który wykonuje zabiegi LSWT Renova leczące zaburzenia erekcji. Uzyskał certyfikat EDAP TMS dla Ablatherm® HIFU oraz certyfikaty Polskiego Towarzystwa Urologicznego w urologicznej diagnostyce ultrasonograficznej. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz European Association of Urology. W 2008 roku był kordynatorem Misji Medycznej i Humanitarnej Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w Gruzji.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety