Czy może to być kaszak lub jakaś zmiana kostna?

Witam! Od kilku lat miałam mały guzek na czole. Średnica ok. 1,5 cm, ale nie bardzo wystający. Mniej więcej na środku. Kolor normalny, nie zaczerwieniony nigdy nie rzucał się w oczy. Dziś miałam okropny ból głowy, więc przyłożyłam kostkę lodu. Wieczorem zauważyłam, że guzek zrobił się zaczerwieniony i być może lekko urósł. Co mogło go spowodować, czy może to być kaszak lub jest to jakaś zmiana kostna? Jak można się go pozbyć?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzięc. proponuję udać się do lekarza rodzinnego.

Co to może być i jak to leczyć określi lekarz do którego uda się Pani na konsultację-lekarz rodzinny lub chirurg. Ja zmiany nie widzę diagnozy nie postawię.